Muestras Actuales

DOMO LLENO 2019
Festival de video experimental para domo
Bogotá, Colombia
11.12.2019 – 13.12.2019
+info

FALTA COMPARTIDA
Rolf Art – Group Show
24.07.2019 – 22.09.2019
+info

ArtBo’19
Rolf Art – Sección principal
Bogotá, Colombia
19.09.2019 – 22.09.2019

BienalSur 2019
Museo Nacional de Bellas Artes
Neuquén, Argentina
23.07.2019 – 22.09.2019

Silvia Rivas

Varasem krediit on uue laen välismaalt rahalise heaolu jaoks ebatervislik

Kui soovite raha, on see ahvatlev, kui soovite loota varasemale laenule. Ja mitmed lisaraha allikad kannavad peamisi puudusi, mis võivad finantsseisundile ohtlikuks jääda.

laen eraisikult eraisikule

Näiteks minutikaardi vahendite täiustused tekitavad kiiresti erinevaid soove ja kõige väiksemate kohustuste puhul on kalduvus esialgset kasutada. Õnneks on meil valikuvõimalusi, mis on madalama hinnaga.

Palgapäeva laenud

Maksma päeva ettemaksega krediit on tavaliselt lühikese võtmefraasiga rahastamisvõimalused, mis hõlmavad laenuvõtjaid, kes saavad kiiresti rahaliselt märkida kohesed arved. Need refinantseerimisvõimalused makstakse sageli tagasi paari nädala või isegi uue võlgniku tulevase sularaha ettemaksega, kuid mõnikord ulatuvad need lühikesest ajast kuni mõnenädalase hea pangani ja algatavad omamoodi edasiliikumise.

Arvate mitme üksikasjaga palgapäevalaenud. Nad ei suuda rahaliselt ellu jääda või ei suuda tasuda tasumisele kuuluvaid arveid, nagu suurepärane spetsialiseeritud meditsiinitöötaja ja rehvide tagasimakse. Nad võivad näha lühiajalist rahapuudust, mis hõlmab palkasid, samuti halba krediidiskoori, mistõttu on raske saada tavalisi pangapause.

Kuna ostetakse palgapäeva ettemaksena, veenduge, et hindaksite erinevate teiste pangaasutuste terminoloogiat ja kulusid. Suur hulk veebipõhiseid finantseerimisvõrgustikke pakuvad teenusepakkujate täiustamist ja tehinguvalikute alustamist, et leida selle jaotuse jaoks õige paigutus ja algatada vajadusi. Lisaks veenduge, et kasutate laenuandjat, kes on olnud usaldusväärne ja alustanud äärmusliku Better Business Organisation reitinguga ning algatada ümardatud liikmetelt positiivseid ülevaateid.

Samuti on kõige parem, kui kontrollite, et teie otsitav standardpank annab selge ülevaate kõigist tüdrukute ettemaksumaakleritega seotud kuludest ja algkuludest, näiteks hinnad ja ettemaksuga seotud mõjud. See aitab teil hilisemaid üllatusi ennetada ja hakata aitama, et parim valik oleks selle majandusolukorra jaoks kõige targem.

Kaardiraha täiustused

Õnnitluskaartide sissetulekute arengud pakuvad lihtsust (need on kiired ja laen välismaalt lihtsad), kuid kasvavad pidevalt kulude ja algushindade poolest. Tuhanded sellest on tungivalt soovitatavad, et vältida õnnitluskaartide raha ettemakseid kuni vajaduseni, kuna need kogunevad kiiresti ja põhjustavad lõpuks fiskaalseid sümptomeid.

Kaardimaksepäev on sisuliselt taotlemine teie majanduslikule limiidile, kus tavaliselt on seotud järsud väljaminekud ja ka kindla tasu või osa dollaritest üksiklaen. Palgapäeva ettemakseid saate hankida nii panga kaudu kui ka laenuandvalt ettevõttelt, kaasates võlausaldajad, säilitavad leiutis uue rahaparanduse saamiseks telefoni teel. Sõltumata sellest, kuidas te oma raskelt teenitud raha parandate, kuvatakse see õigeaegsel õnnitluskaardi pealkirjal ja ka majanduslikel arvetel ning sellel on lahke konto, mida konkreetne algus vajab kiiresti.

Paljud krediitkaardid liialt juhtima kõrgendatud aprilli raha edusammud võrreldes nad tegelikult tavaliste arvete ja saate ilma õnnistus perioodi enne vajadust kulud avavad kokkujooksmised koos. Uus sularaha ettemakse võib kaasa tuua ka arvelduskrediidi kulutusi, mis võivad rahaliselt segada, kui teete seda veel kord.

Kuigi kaardi sularaha ettemakse on leiutis, millel on hea taktika ja algatada autentne ammendavad kõik võimalused, sest rahalised laenud või laenutulu sõprade või perekonna juures. Põhimõte on see, et teie sisenemine majandusse, et rahuldada mis tahes obsessiivset tellimust, ei ole ainult majanduslikult mürgine, vaid võib pärast seda tekitada kurbust, stressi, survet ja muid emotsionaalseid probleeme.

Finantstooted

Olenemata sellest, kas vajate abi mõne kutsutu, puhkuse või ehk uue salongi ostmisel või mitte, võimaldavad laenuvõimalused neid peamisi arveid paremini hallata. Samuti saavad nad krediitkaardi raha paremini hallata, kombineerides seda, mida te võlgnete, ja alustades iga kuu paari tasu pakkumist. Ja sageli vähendavad need kulusid võrreldes kaardiga, mis võimaldab teil kiiremini edasi liikuda ja lõpuks kulusid vähendada.

Tavaliselt avalikustatakse kõige populaarsemad finantslaenud, seega on need, mida kasutavad’michael, oma väärtust väärt (laenuandja mainib teie võlga juhul, kui te ei suuda raha tagasi maksta). Erinevalt programmeeritud krediidi- ja finantslaenudest, mis nõuavad õiglust, allkirjastavad peaaegu kõik finantsasutused laenuvõtjad, kes sõlmivad krediiti, mille maht on krediidiskoori ja sissetulekukoodide osas.

Avatud nagu laenu küsimine sisaldab sageli tunnustatud tarkvarapaketti ja ka rasket päringut teie krediidiprofiilis, mis võib teie reitingut mõne üksikasja võrra korraks vähendada. Kui ka teie olete kokku puutunud, maksab tavapank kindlasti pangakontodele raha sissemakseid umbes 1 nädala pärast. Laenuvõimalused, mis annavad võimaluse laenata kuni 1000 dollarit või isegi rohkem ning maksetähtaegadega alates kuust kuni mitme ajani, olenevalt hüpoteegi suurusest, mida vajate. Need on kasulikud peaaegu iga tasu puhul või võib-olla on need väärt ja nende tingimused on tavaliselt liiga erinevad, et aidata teil vajadusel raha edasi liikuda.

Seadistage krediidid

1000 üksikisikut võtavad ära paigalduskrediidi, et osta autot, osta kodu ja täiendada täiendavat põhivõlga. Need refinantseerimisvõimalused on sageli avatud ümardatud pangad, majandussuhted, Interneti-põhised pangaasutused on saadaval mitmesugustes mõõtudes, parandavad kasutust ja alustavad tasusid. Õnneks on tegeliku installikrediit tavaliselt väiksema summa arveid ja algatada arveid võrreldes õnnelikuma ja alustada maksekaarti.

Teine teie osamakse edenemine on see, et tehingukeel kipub olema kohapeal ja algama etteaimatav, vastupidiselt rahalisele rotatsioonile, näiteks muudab elusid ja majanduslikku joont. See võib muuta majandamise palju lihtsamaks ja vältida plaanitud laenamist. Tagasimaksed põhinevad teie rahal, et laenata ainult seda, mis on üksikisiku jaoks odav.